Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marchus

    csendes tag

    Sziasztok!

    Barátnőm újonnan szeretne venni feltöltőkártyás android telefont, mindegy hogy melyik szolgáltatónál. 50 000 - 70 000 HUF között gondolkodik.

    Csináltam egy összehasonlító táblázatot a jelenleg kapható mobiltelefonokról. A fontosabb tulajdonságok alapján rá lehet szűrni a telefonokra, a táblázatban szerepel mindegyik mobilszolgáltató feltöltőkártyás ajánlata és egy link a telefonra. Lehet hogy nem tökéletes, de szerintem sokaknak hasznos lehet.

    https://www.dropbox.com/s/dnpuu1d3gnehemr/Android_piac_12.dec.xlsx

    Úgy gondolom, hogy egy telefonban illene 1 giga ramnak lennie, hogy az android rendszer fusson rajta, de sajnos azok már a 100 ezres nagyságrendű telefonok (ZTE Grand X IN -től félek, erős vas de a támogatottsága kérdéses). Kicsit lejjebb adtam az elképzeléseimből és a 768 mega rammal rendelkező Samsung Galaxy S Advance jött ki, 58 ezer forintért egy nagyon jó kis középkategóriás telefonnak tűnik.

    A kérdéseim:
    - Milyen tapasztalataitok vannak erről a telefonról?
    - Van esetleg egy jobb telefonajánlatotok? (fusson rendesen a rendszer, a kamera minősége is fontos hogy le tudja fotózni a diákat az előadásokon)
    - A RAM az tényleg fontos? vagy egy 512 -esen is tud rendesen futni a rendszer? Vagy tök fals oldalról közelítem meg a kérdést?

Új hozzászólás Aktív témák