Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ricardo #9667 üzenetére

    Egyébként már nem. Kb 1 éve. Még a javaME-s korszakban olyan 300 játékot kitoltam iskolában ;] . Az volt a jó. Csak a Galaxy on Fire került 40 órába. GoF2 meg leszívta az akksit, lemerült ballagási próbán. Egyébként legalább 5-en ezt csináltuk. De túlzottam nem ment a tanulás rovására, főleg az enyémre nem. Gépen meg mostanában ritka az hogy leüljek 2-3 órát egyhuzamban kockulni, a játékkonzol meg mindig is csak porfogó volt. Bár a chippelt Nintendo gamecube-ot nem bírtam kihagyni. Kb 1 TB játék van csak a HDD-men, bár most uninstalláltam steamből vagy 100GB-ot :DD

    Egyébként mindenen próbálok játszani. Kétmagos MP3 lejátszó? Doomot rá(Sandisk Sansa C240). Ha adnátok egy S5830i, S5570i, Galaxy y/pocket förmedvényt, valahogy arra is megoldanám az ipari kockulást. Legalábbis youtube-on is van nyoma annak hogy belefér 2 MB VRAM-ba az NFS Shift
    (#9668) dodopek: ugyanaz a proci van az Xcover 2-ben is, csak a duplaannyi ram meg a 800x480... Csak nagyon megkérik az árát.
    Viszont ha lejjebb kell adnod akkor max Xperia active, Galaxy Xcover nagyon kényelmes, de hely nincs, a Vivante GPU meg gondoskodik arról hogy ne játssz. Bár minecraftPE (W)LANpartihoz suliban jó az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák