Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viano

    aktív tag

    válasz MeGabee #84801 üzenetére

    Mint próbáltam célozni rá, legtöbben azért nem 2 napra vesznek telefont.
    Abban gondolom egyetértünk, hogy egyre több minden az internetre épül és ez valószínűleg méginkább így lesz.
    Azt írták,hogy nem játékra kell a készülék. Az, hogy nálad mi a helyzet igazából nem szabadna, hogy szempont legyen egy tanács adásánál.

    Szóval véleményem szerint kenheted a hajadra az erős hardvert, ha esetleg útközben vagy külföldön a 4G hiánya miatt nem lesz interneted.
    Nem beszélve arról, hogy ebbe a keretbe már bőven belefér 4G-s telefon az összes európai sáv támogatásával.
    Szerintem az Alcatel Idol 3 duó magasan veri ár/értékben ezt a Honort és még a nagyobb

    5,5" FHD, Snapdragon 615, 2GB - 16 GB-os is belefér szűken a keretbe, vagy ott a spórolós
    4,7" HD, Snapdragon 410, 1,5 GB -8 GB-os JBL sztereó hangszórókkal és fülessel, minőségi kijelzővel
    és szép piaci sikerekkel.

    Most pl. az itt is szóba került Moto G 3.gent. szorongatják az Amazon.fr értékesítési lista 1. és 3. helyéről.
    Ezzel már azt is elárultam, hogy hol kell megvenni egy igazi Best Buy készüléket.

    (Akit közelebbről érdekelnek a telók, itt is szépen pörög, különösen a 4,7-es topikja.)

    A Huawei garanciát pedig inkább ne emlegessük!
    --------------
    (#84803) maczera
    Az pedig elég szomorú, hogy nálunk nem tudják az emberek a netet megfizetni, pontosabban ezt is a szokásos extra áron mérik.
    Azért reménykedjünk, mert fut egy sokmilliárdos "Internetet mindenkinek" program.
    :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák