Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz Shadowduet #37634 üzenetére

    Helló!

    Mivel a flotta díjcsomag készülék árai eltérőek lehetnek így nagy általánosságban írok pár készüléket amik jók lehetnek.

    1. Samsung Galaxy S Advance:
    - erős hardver, jó kijelző, szép képpel és mérete is megfelelő (4"-os SuperAMOLED). 2 magos 1GHz-es processzor, 768 MB RAM-al. Én nagyon szeretem, nekem ez van. Egyetlen hibája a kijelző hajlamos beégni, ez ellen nem tudsz sokat tenni, max, hogy nincs totálon a fényerő. A Samsung biztosítja a prémium szervizszolgáltatást rá így kijönnek házhoz és ha megoldható 1-2 munkanapon belül javítanak és visszaviszik.

    2. Sony Xperia M:
    - hasonló mint a Samsung, más hardverrel, Qualcomm proci és Adreno GPU a kijelző mérete ugyanaz, de TFT. Általános használatra elég lehet.

    3. Sony Xperia SP:
    -ez elég borsós áron van, így meg kell nézni mennyibe kerül. Amúgy egy bitang erős cucc, sokan javasolják itt ha beleteszik a kívánságlistába a kérdezők.

    4. LG L7 II:
    - erről nincs véleményem, de amit olvastam az alapján nem rossz kis készülék.

    5. HTC Desire 500:
    - hogy őszinte legyen ebben csak flancolás a 4 mag mert a magok régiek...és igen lehet hurrogni de pár hasonló órajelű 2 magos Cortex A9-es tudja azt amit ez 4 maggal és Cortex A5-el...ettől még jó vétel lehet...de én tuti nem venném meg csak azért mert 4 magos...ez csak szöveg...alapon jó telefon...ez tény!

    Mást hirtelen nem tudok írni és a T-nél is van.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák