Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz kali #22065 üzenetére

    Na akkor amit tudok:
    utánhúzás: egy egész modellre jellemző tud lenni, de van hogy csak alacsonyabb hőmérsékleten jön elő, pl iPhone 4
    gyárilag pixelhibás, visszaviszed garanciába
    használtan pixelhibás, na ezért veszek személyesen telefont. Anno a K600-om be volt foltosodva, engem nem zavart, következő tulaját viszont igen. Hisz csak fullfehér képen látszott meg egyébként is occsó volt....
    aztán pixelhibás lesz egy idő után: eddig ezt csak a Nokia N900-nál láttam, gondolom a korai retina miatt van... már a második kijelzőm jár így. Persze ezen azt kell érteni hogy beragadt fehér és sárga színbe két pixel... még mindig kevésbé durva mint ha valami alapból pentile, és kontrasztosan ráég egy állapotsáv.
    Nem bírja úgy a felületre merőleges, főleg pontszerű nyomást mint az AMOLED. Igaz, már azt is láttam összetörve.
    Ha beázik befoltosodhat. Ne ázzon be...
    Hullámzik ha nyomod mint a süket hülye. De általában másodpercek alatt helyreáll, pl S5230...
    ha ráütsz kalapáccsal, betörik... ja ez mindkettőre igaz

    szóval nem tudom, nekem sokkal szimpibb az IPS/TFT. Meg azt én is könnyen cserélem, míg amoledet előlappal együtt kell, mert vékony hártya és mindig elszakad...
    fogyasztás nem izgat, az egész telefonra nézem, meg naponta konnektorhoz jutok, 22-23 órát bírjon ki. A "telefonom" meg 2-3 napot. Ez megvan.

    Kb ennyit tudtam felsorolni. Az ilyen fényerő, színek, napfényben láthatóság, már egyéni jellemzők, nem a technológiára.

    Kihagytam valamit?

Új hozzászólás Aktív témák