Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vence

    junior tag

    válasz vacs #186929 üzenetére

    Ne haragudj, de mi szól az A52s mellett?!

    Több topikban is írták, h nem jók lettek a frissítések után és
    miért venne valaki egy bloatos használtat, amikor
    ezzel az egyébként nagyon jó SoC-pel
    (sőt a jobb változatával !!)
    még új készüléket is kaphat, több memóriával és gördülékeny rendszerrel ...

    No mire gondoltam?
    (8+128 v 8+256 GB, még választani is lehet!)
    Szabad a gazda ... :))

    (Az eMAG-on egyébként is járatos vagy.) :)

  • convar

    csendes tag

    válasz vacs #186929 üzenetére

    Te vagy az első akitől végre konkrét ajánlást is kaptam, köszönöm. Félreértés ne essék: ezzel nem azt mondom hogy segítséget se kaptam eddig, de kaptam, nagyon is, ezért is tudtam végül kikötni az eredetileg még erősen szivárványos álmaim után (tehát hogy 5 év után ismét sikerül egy androidos kagyló telefont találnom ill. vennem) egy végül is szerintem minden szempontból megfelelő kompromisszumos megoldásnál.

    Nekem hidd el az a52s sem lett volna jó, mert az is péklapát. Viszont nekem a munkám miatt fontos hogy egy kézzel is könnyen és hatékonyan tudjam használni, mert a másikban szinte mindig van valami, hol a melegen tartó táska, hol a cigi, hol meg a kocsi kormány :D

    Tehát igen, megvettem az xcovery 5-öt. És végül "csak" 45 ért, mert ötezret azért csak lealkudtam belőle :D És akkor ez így végül is csak egy tízessel lett több mintha e13-at vagy alcatelt vettem volna, és azoknál ez azért mégis csak egy komolyabb telefon.

    Mellesleg már most android 13 van rajta, 5.1 One UI verzió, javítási szint idén április 1. (Még tegnap is frissült valamiben/valahogy a rendszere, de pontosan nem tudom miben annyira azért nem figyeltem :D) És ez nekem azért is fontos illetve azért is volt perdöntő például az alcatellel szemben, mert így nagyon remélem hogy most legalább pár évig megint megkímél majd a Wolt az android frissítgetős maceráitól :D

    Viszont én megmondom őszintén hiába 7-ről ugrottam fel most egészen 13-as androidra, valahogy mégsem érzem akkora technológiai ugrásnak, sőt van egy két dolog amiben úgy érzem hogy inkább visszafejlődés tapasztalható. Például a hetes droidban a hang/rezgés/néma üzemmódok között nagyon könnyen, egyetlen gombnyomással tudtam váltani, mivel alapból volt gyorsgombja az értesítési felület felett. Ennél a 13-asnál meg még csak beállítani sem tudom. Egyedül egy Ne zavarjanak gombot tudtam, de az azért ugye mégsem ugyanaz.

    Na meg van még egy kis problémám: hát a költözés. De ez itt már nagyon off lenne, majd inkább megkérdezem a megfelelő topikjában.

    Amúgy a gps-e 1 nap után tényleg egy kissé lassúnak tűnt, de mindegy, valamit valamiért, tudtam hogy 50 alatt úgysem tudom majd megvenni "A" tökéletes telefont :)

    Mégegyszer utólag is köszönök minden választ.

    [ Szerkesztve ]

    Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

Új hozzászólás Aktív témák