Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz ginola #185630 üzenetére

    Hát én is néztem EU ROM listát, de nem találtam, közben utána olvastam csak Patreonon elérhető ez is és ezen kívül nincs is más rá (szóval mondjuk nem MIUI/Hyper OS alapú ROM, hanem mondjuk mint a Lineage ROM) úgyhogy igazából nem tévedtem, ezen kívül nincs más rá (szerintem). MTK processzor miatt ezek a lehetőségek nagyon minimálisak.
    "A többire már kétszer válaszoltam..."
    Ugyan már mire? Arra hogy van rá egy árva EU ROM, ami valójában nem is custom ROM? Hagyjuk.

    "F5 és X6 pro is ugyanazokkal az appokkal, használattal megy (mindkettő xiaomi EU rom), a felhasználási szokásaim azonosak. Itt van mindkettő mellettem."
    Ez csak természetes, gyakorlatilag egymás klónja a két telefon, teljesen egyértelmű. Az hogy képernyőn gyengébb az egy dolog (itt is használaton múlik sok minden, de mindegy ezek felhasználói szokások amiken úgy sem akarunk változtatni, úgyhogy itt azt lehet mondani ha gyengébb az üzemidő akkor ez a tény), de kikapcsolt kijelzővel ha gyorsan merül az azért lehet, mert a telefon nem tud deep sleepbe kapcsolni és valami biztos meríti, lehet gyári MIUI app is akár, minél több minden van rajta, minél összetettebb a rendszer annál kevésbé lehet ezt kiküszöbölni, de ez is mindegy egyébként mivel már rég írtad, hogy neked több okból kifolyólag (modrom hiánya, MIUI.eu ROM nem igazi custom ROM) nem jó ez a készülék, úgyhogy az akku merülés már csak hab a tortán, nem igazán számít.

    "Neked van saját tapasztalat az akkumulátorral kapcsolatban?"
    Van persze, az enyém jól működik, tiszta gyári ROM van rajta és nem kell a hulladék MIUI-val (most már Hyper OS) vacakolni. Elég volt az 10 év amit eltöltöttem ezzel, nincs több BL nyitás meg ROM telepítés. Nekem Mi 3 volt az első Xiaomi telefonom, de előtte is volt olyan készülék amire tettem MIUI ROM-ot, mikor egyébként semmilyen Xiaomi telefon nem volt. Akkor még jó volt és mindig ilyet akartam, nem volt tele reklámmal és legjobb custom ROM volt, de hát sajnos a pénz mindent elront, még közösségi alapon és nem a tiszta haszonért működött még jó volt.

Új hozzászólás Aktív témák