Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaltyDave

    csendes tag

    válasz lovas93 #180345 üzenetére

    Köszi szépen. X5 / F5 összehasonlításban nézem, ha jól veszem ki a főbb különbségek:
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12258&idPhone2=12092
    * Tárhely technológia, gyorsabb adattároló
    * Kamera MP téren valamivel nagyobb, de ami fontosabb hogy 1080p60fps csak az F5-nél van
    * Gorilla Glass 5 (semmi nincs feltüntetve X5-nél)
    * CPU / GPU: konkrétan kétszeres teljesítmény, wow. Ahogy ezt írom és alt-tabolok oda vissza igazából kezd is eldőlni mert akkora árkülönbség viszont nincs... eldőlni látszik.
    * 67 vs 33W töltő, türelmes vagyok jó nekem a kicsi is :D.
    * Galileio támogatás

    Árukeresővel nézve (feltéve hogy az ember nem a helyi MediaMarkt-ban akarja az utolsó bőrt lenyúzatni magáról, ha kapható) az árkülönbség ~25%, míg a teljesítmény benchmarkokban 100%, ami elég meggyőző hogy gondolkodás nélkül rászánjam azt a pluszt.

    Viszont - alapvetően szeretem ha van egy megtalálható, elérhető bolt ahonnan én ezt venni tudnám (ez alól kivétel az Amazon.de mert csupa jó tapasztalatom van velük, meg ugye az ÁFA sem feltétlenül 27% ha osztrák rokon rendeli), és itthon ez a 136k ár egy számomra ismeretlen telodepo.hu -n él, akik kommentek alapján épp eljárás alatt vannak már adószám nélkül, nem igazán küldenek garancialevelet, és teljesítettként lezárnak teljesítetlen rendeléseket. Szóval tudom hogy szörnyű hogy ilyen befolyásolható vagyok pár ilyen komment alapján, de egyelőre nem vetem magam bizalommal a karjaikba. Milyen boltokban kapható még, amit esetleg nem dob ki a Google top 5 találat, de a helyi közösség kedveli?

Új hozzászólás Aktív témák