Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metacska

    aktív tag

    válasz kali #136858 üzenetére

    Szia,

    Jogos az észrevételed, összegyűjtöm a preferenciáimat. Most lesz 2 éves a Huawei Mate 9-em. Meg vagyok vele elégedve, de nem köteleződtem el amellett, hogy mindenképpen Huawei-nek kell lennie a következőnek.

    - Fontos, hogy keskenyebb legyen, mint a Mate 9. Tömegközlekedésen utazva (ha kapaszkodom) 1 kézzel nem tudom úgy átfogni, hogy közben használhassam. Ez az igény mindkét telefon esetében adott, ha jól látom, mert keskenyebbek, habár ugyanolyan magasak.

    - Nem nyűstölöm 24 órában őket, ezért előny a jó üzemidő, ha adott esetben mondjuk nem kell naponta, hanem 1,5-2 naponta tölteni.

    -Fényképezni szoktam, de csak életeseményeket, nem célom, hogy pro módban ISO-t állítgatva fotózzam a Lánchidat.

    - Videózni ritkán szoktam.

    -Nem nézek rajtuk filmeket, nem teszek rá sok-sok gigányi tartalmat. Itthoni forgalomban a 256 GB-s P20 Pro kapható? Vagy ugyanúgy 128 GB-s, mint a sima P20?

    - Természetesen előny, ha rátöltésnél rövid idő alatt, sok bele tud menni az akksiba.

    - A kijelző felbontása, PPI sűrűsége nem szempont. Nem nézegetem 12 cm-ről.

    Ez alapján már körvonalazódik, hogy melyik lehet jobb választás.

    Még egy kérdés:
    Átfutott a gondolat, hogy a lehetőségek között van a Oneplus 6T, de az 150e Ft-nak megfelelő EUR-ért érhető el és egy 125e Ft-os P20 Pro-nál nem érzem jobbnak, hogy megérjen 25e Ft felárat.

Új hozzászólás Aktív témák