Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Wa2x_ #13284 üzenetére

    Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat!

    Még mindenképp várok 1-2 hetet, kíváncsi vagyok mely telefonokat akciózza le T szerdánként. Ha csak nagyon alsó szegmenst, akkor lehet inkább függetlenül veszek, ezzel kiküszöbölve T lassúságát is egy esetleges frissítésnél.
    Úgy fest jelenleg 4 készülékre szűkítettem a listát:

    Sony Xperia U-nak meglepően erős a hardvere pontok alapján, illetve ez a legolcsóbb és papíron ennek a legjobb a kijelzője. Kinézetre nem igazán tetszik a telefon, pláne az alja tűnik elég gagyinak, viszont elvileg be lehet állítani, hogy a ledcsík jelezze a nem fogadott hívást stb, ami elég ritkaság (nem értem, hogy miért...)
    Galaxy s adnvance: Samsungban még sosem csalódtam, pedig 2 monitor, tv, hűtő, porszívó, telefon, mosogép, mikró is van tőlük és nem hagyott még cserben egyik sem. Garanciális ügyintézés gyors, bármi kérdés van 1-2 órán belül válaszolnak.
    ZTE Grand X in: Szerintem baromi szép, hardveresen bitang erős, csak lehetnek kompatibilitási problémák, illetve ZTE termékkel még nem volt jó tapasztalatom, frissítés nem hiszem, hogy lesz rá későbbiekben.
    HTC Desire X: HTC-ről tavaly előtt nagyon sok jót hallottam, aránylag gyorsan frissítik a készülékeiket, talán következő android is elérhető lesz hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák