Új hozzászólás Aktív témák

  • Thief

    tag

    Sziasztok. Kb egy hete kérdeztem, hogy ha a jó akksiidő és egy normális HW érdekelne, mit vásároljak? A mai telefonok leggyengébb pontja az akksi. Nekem ez volt az egyik legfontosabb feltétel, hogy jó kijelző idők legyenek és standbyban se fogyasszon sokat. Sok sok teszt olvasgatása után valahogy belebotlottam a leg egyértelműbb választásba, amit ma meg is rendeltem. Név szerint Nexus 6P. A tesztek alapján a kijelzője az egyik, ha nem a legjobb a jelenlegi csúcskategóriás készülékek között, a hardvere a legfelsőbb kategóriában van ( snap 810, andreo 430, 3gb ram), full aluminium ház, ujjlenyomat olvasó. Azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes telefont. Olcsóbb, mint a legtöbb flagship, mégis kínál ugyan annyit, vagy még többet. A kamerája kiváló, főleg kevés fénynél, ahol az összes többi telefon buki. Az akksija pedig 3450-es, a tesztekből és kommentekből leszűrve a legdurvább használat mellett is kibír egy egész napot, mivel az amolednek hála a kijelző nem eszik sokat, valaki 7-8 óra kijelzőidőt is kihoz belőle, standby-ban pedig a doze-nak köszönhetően egy egész este alatt 0-2%ot merül.

    Aki most gondolkozik telefon vásárláson, csúcskategóriás készüléket akar jó akkuidővel, mindenképp vessen rá egy pillantást.

Új hozzászólás Aktív témák