Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    Sziasztok!

    Jelenleg Lumia 820-at használok, 99%-os elégedettséggel. A rendszert nagyon szeretem, de sajnos a telefon nagyon gyorsan merül. Szerintem az abnormális, hogy bekapcsolt mobilnet+wifivel úgy, hogy szinte hozzá sem nyúlok, 18-20 órát bír. Ha nyomkodom NÉHA, akkor 16 óra. Az a vicces, hogy annyira eszi az energiát, hogy ha kikapcsolom ezeket az okos funkciókat, akkor sem bír ki 2-3 napnál többet. Éppen ezért gondolkozok a cserén, de házon belül nincs nagyon alternatíva. Ha WP, akkor kell a Glance, és nem árt az Amoled kijelző.

    Másik lehetőség az iPhone, de azért nagyon bele kéne nyúlni a pénztárcába, és most nem érdemes iPhone-t venni.

    Viszont találtam egy vadi új Sony Xperia Z3 Compact-ot, és annak a telefonnak nagyon jó az üzemideje, negyedáron lenne az iPhonehoz képest, van rajta értesítő led (majdnem megfelel Glance helyett), és jó a teljesítménye, mérete.

    Ugyanakkor nem tudom nagyon magamat rászedni arra, hogy visszamenjek Androidra, még ha sokat fejlődött is a rendszer. Nem akarok romolni, semmit cserélgetni, én egy gyárilag stabil, jó, megbízható rendszert akarok.
    Ezek fényében Ti mit mondtok? :R

Új hozzászólás Aktív témák