Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti96

    csendes tag

    Sziasztok!
    Végül csak beadta az Xperia U-m a kulcsot, Dugovics Titusznak hitte magát és a levetette magát a nadrágomból. RIP

    Nos az elmúlt hetekben érettségire készülés helyett telefonokkal szemeztem és minél többet megnézek annál tanácstalanabb vagyok. Samsungtól kezdve Xiaomi-n át a Meizu-ig nézegettem telókat és nem tudok dönteni.
    80(nagyon maximum 85) ezres határt megszabva szeretnék vásárolni T-mobilos vagy kártyafüggetlen telót. 2gb Ram minimum, proci lehet 4-8 magvas is,mindent egybe vetve menjenek a jó játékok rajta :D . Nyílván örülnék egy Snapdragon nyócázegyessel felszereltnek,de azok drágák még:D
    Fontos még az üzemidő, mivel szegény U-m csak fél napot bírt a végére, 1-1,5-2 napos üzemidővel nagyon boldog lennék :D
    Kamera: mindegy nekem hogy 5-8-13-20 megapixeles, az a lényeg hogy normális képeket tudjak lőni vele, ne legyen túlságosan zajos és ennyi :D

    A másik kritérium pedig a szoftverellátottság lenne és a minimum 2 év gari. Szeretnék stabil, friss Android verziót használni, és nem szeretnék úgy járni mint az U-nál hogy: 1) 4.0-nál megrekedt, 2) csipkebokor vessző 3)bootloadert nem lehetett unlockolni-->Romolás elúszott
    (akár kínai telefon is lehet)

    Köszönöm előre is a segítséget, nagyon aranyosak vagytok :) :D :))

    [ Szerkesztve ]

    Kirk Hammett mondá- "A jövőm oly' fényes hogy fel kell vennem egy napszemüveget"

Új hozzászólás Aktív témák