Új hozzászólás Aktív témák

  • akos727

    senior tag

    Üdv!
    2 hónapja ellopták iPhone 5s-em. Összeszedtem egy másikra az összeget, de mégis 2 készülék között gondolkodom.
    Sony Z2 független, 260 euróért, papír nélkül(gari sincs így), de nem lesz letiltva, fő "gondja", hogy lila, de ezt tokkal orvosolnám. Méretre inkább ez, viszont félek az Androidra jellemző értékvesztéstől. IP58 szintén ennek az oldalán áll, persze ez nem létfontosságú, csak +1 pont, ahogy a jóval nagyobb akku és üzemidő is.

    Másik egy arany 5s lenne (1:1ben ilyenem volt) 360 euróért, papír nélkül de garanciával. Hátránya számomra a kis mérete, illetve zenében gyengébbnek tűnik, bár csak kicsivel(sokat hallgatok zenét fülhallgatóval). Nagy előnye az iMessage, mert külföldön élek, pár emberrel egyszerűbb lenne tartanom a kapcsolatot ilyen úton. Értéktartás messze az 5s oldalán áll, mivel hosszú távra tervezem, így ez ebből a szempontból egy jobb választásnak tűnik.

    Mind a két rendszerrel ki vagyok békülve, bár már lenyugodtam, nem cserélgetek romokat droidon sem, ahogy designt is nagyritkán. Így nem mérvadó a droid nyitottsága vagy a ios zártsága.
    Ti mit mondok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák