Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz Lord Boo #57789 üzenetére

    Hali!

    A Sony-kkal kapcsolatban azért nem árt tudni, hogy jellemzően mindig is voltak/vannak problémák a telefonjaikkal szoftver ügyileg (és fotózás terén is). Tudom nagyon szép készülékeket gyártanak, de nem mind arany ami fénylik. Évtizedek alatt belénk sújkolták a tudatot, hogy Sony = minőség, hát nekem elég sok csalódást okozott már a márka. Javaslom próbálj nyitottabb lenni a többi gyártó felé is. A Samsung készülékek kamerája és kijelzője és garanciája elismerésre méltó, de a Touchwiz eléggé lefogja a vasat, meg hát a Samsung jellemzően inkább eladni szereti a termékeit és utánna hajlamos tojni a vásárló fejére. Az S4 mini az a kevés telefonok egyike, amelyiket mindenki dicsér, de az árát is megkérik. A HTC készülékek a legjobbak optimalizáció és szoftverezettség terén, de túlságosan drágák is. Az LG meg talán az egyik legkorrektebb gyártó napjainkban, normális használható telefonokat ad ki elérhető áron. Alcatel is eléggé jó ár/érték arányú készülékeket villant manapság, a Huawei-el és a ZTE-vel inkább óvatosan. Ez az android vonal.

    Nem tudom milyen szolgáltatónál vagy, de ha jól sejtem ott épp akciós a G2 mini én valószínüleg azt hoznám el a helyedben.

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák