Új hozzászólás Aktív témák

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    Sziasztok!

    Sürgős, új telefonvásárlás előtt állok. Eddig egy Sony Xperia Mini Pro készüléket nyúztam, ami eddig tökéletesen megfelelt (de már kezd leesni a képernyő...szóval megérett a cserére..:)

    Mivel céges kártya menne bele ami a t-mobilnál van, így csak ilyen (vagy esetleg független készülék jöhet szóba).

    Ami szempont, minél több beszélgetési idő, rengeteg telefonálás, és rengeteg sms. Doksi kezelés, és android (muszáj a droid rendszer a céges segédprogramok miatt amik csak droidra vannak).
    Fontos infó lehet a sim kártya 2 hetente cserélgetve lenne benne.

    Szeretném a szép kijelzőt és legalább 4,3-as méretet.

    Ami egyáltalán nem számít: kamera, videó, játék nem érdekel.

    Elég sok jót hallottam az Alcatel OT Idol Mini-ről, bár bizonytalan vagyok a kevés ram miatt, de mivel se játékra nagyon nem lenne használva, csak masszív céges munkára, néha netezésre, a könnyű sim csere miatt eddig ez volt a legszimpatikusabb befutó.

    Most viszont elég sokat olvastam a LG Optimus F6-ról, ami tudom hogy nem egy kategória az Alcatellel, de kérdéses számomra, hogy egyáltalán szükségem van-e rá...szerettem volna megállni 40-nél, nembiztos, hogy kihasználnám a 60k-s Lg képességeit..ha van tippetek, tanácsotok szívesen fogadom :)

    [ Szerkesztve ]

    =^-^=

Új hozzászólás Aktív témák