Új hozzászólás Aktív témák

  • Paulo81

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mivel 2005 óta! van egy nokia nem is tudom hányasom, ezért gondoltam, hogy le kéne cserélni egy okostelefonra.
    Megmondom őszintén szinte nulla tudásom és tapasztalatom van ebben a témában, ezért kérlek így álljatok hozzám :) (Tehát szinte még soha nem is fogtam a kezemben okostelefont!)

    A főbb igényeim:

    - Jó multimédiás képesség, nem tudom, hogy milyen dac/hang chipek vannak ezekben, de fontos, hogy szép hangja legyen. Különben meg hifista vagyok :D Nyilván nem ez a telefon lenne a legjobb forrásom, de ha épp utazom, akkor legalább ne undorító minőségben tudjak zenét hallgatni.

    - Szép fényképek készítése, nem is annyira a megapixel-re mennék rá, (bár azért ne 1 mp legyen) hanem, hogy tényleg szép képeket tudjak csinálni, ha éppen nincs nálam a fényképezőgép. Legyen kikapcsolható a vaku. Ja és a videofelvételre is legyen érvényes a jó minőség.

    - Internet, facebook, gps, zenefelismerés, számítógép távirányítás, bár azt hallottam ez alapból benne van mindegyikben. (?)

    - Viszonylag nagy, jó minőségű kijelző

    - Jó strapabírás, hosszú akkuüzemidő.

    Kimaradt, hogy mennyit szánnék rá, hát az attól függ, hogy mit mondtok. :) Kérnék alternatívákat és meglátom mire áldozok.

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget és bocsánat, ha hülyeséget írtam!

Új hozzászólás Aktív témák