Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    Haldoklik a HTC DesireHDm, es ha ma nem sikerul rendberaknom, akkor utód kell. Minden szempontbol legalabb hasonlot szeretnek (IPS, 4+", 800x480, single core 1.4ghz, 8gb memkartyaval epp), egyedul az unibody az, ami nem fontos (ugyis kap egy otterboxot, tehat felesleges).

    - Árkategória. ez masodlagos, ahogy nezem olyan 80k alatt biztos nem lesz megfelelo
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál?
    Kartyasan ujonnan.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    3 evet birjon ki normal hasznalat mellett. De minimum 2.5ot. Hosszu tavu support es massziv felepites elvaras
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Laptop replacement. Email, netezes, telefon, zenehallgatas, skype. Normal minosegu gps es kamera elvaras. Birjon egy napot. Legyen tobbfazisu ebresztoora. Vigyen kb mindent amit egy asztali (flasht is).
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android leginkabb, de ha van mas OSsel van ertelmes alternativa akkor az is johet.
    - Milyen kialakítású telefont keresel?
    4+ ok, DHDnel azert ne legyen nagyobb/szelesebb

    Ha lehet normal meretu simmel, de ebbol tudok lejjebb adni. 4G elony (ld hosszu tav).

    Amiket neztem: HTC One Mini, Samsung S4 mini. Nexus4 olcsobb, de par dolog kerdeses. S4 nagy es draga, de talan beleferne. HTC One nagy es draga, de ha tenyleg annyira jo es normalisan ossze van rakva es birja az akksi, akkor talan (htcre epp ertheto okok miatt merges vagyok). Esetleg Ascend / Sony / Lg, mint olcsobb de HWre eleg eros darabok: Optimus HD foleg erdekes, nagyon olcsonak tunik. Nokia 1020 uj es elegge dragallom. a kisebb modellek gyengebbnek tunnek, az asztali win8 pedig nem jon be. Iphone 5s pedig arban erre kb duplajaba kerul az one mininek.

    Ha nem tudom rendberakni a telefont, akkor valszeg meg a heten be kell szereznem az utodot, szoval nincs idom aresesre varni.

    Mit ajanlotok, kihagytam volna valamit? Segitsegert elore is koszi!

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák