Új hozzászólás Aktív témák

  • werszomjas

    őstag

    Hardverben melyik az erősebb, ajánlottabb, hogy néz ki a sorrend?

    Xperia P:

    NovaThor U8500
    Dual-core 1 GHz Cortex-A9

    Xperia M:

    Qualcomm Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8227
    Dual-core 1 GHz Krait

    Xperia L:

    Qualcomm MSM8230 Snapdragon
    Dual-core 1 GHz

    Ezek sajnos nem sokat mondanak csak hogy mind 1GHz-en ketyeg.

    A lényeg, hogy Xperia P volt, maximálisan meg voltam vele elégedve, villámgyors volt, minden ment rajta ami nekem kellett, gyári rom, még csak rootolva sem volt, nem is értem miért adtam el, mind1, most várom az M-et, csak nem tudom hardverben visszalépés lenne-e?

    Tervben vannak még a Lenovo készülékek, S750, P770, A660 bár az 512MB RAM miatt majdhogynem biztos, hogy kizárva, ezek ellen viszont a tepsi méret, a nyűgös gari ügyintézés és a nem hivatalos támogatottság szól és hogy buzerálni kell, hogy rendesen menjen, az áruk és az azért kapott hardver viszont kárpótol.

    Amire használnám:

    Net, gmail, fotó, telefon, navigáció néha, a lényeg, hogy a mindennapos használat gördülékeny legyen, felbosszant, ha valami lassú és akad :DDD

    Játék és filmnézés nem lesz a telefonnal, szóval lehet ki sem használnám az erősebb hardvert :F

    Vagy ott van még az Xperia SP:

    Qualcomm MSM8960T Snapdragon
    Dual-core 1.7 GHz Krait

    amit nagyon sokat látok itt, hogy ajánlott, kérdés, ha nem játszom a telefonnal, kell-e nekem 1,7GHz és az SP :U

    Vagy a tmobile kínálatból szóba jöhet még:
    Samsung Galaxy S3 Mini
    ZTE Grand X IN
    HTC Desire X

    De ezek ugye régebbi készülékek, gondolom fentebb leírt típusok mind ajánlottabbak.

    Árban 65k max, annyi lenne ugyanis az SP.

    [ Szerkesztve ]

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák