Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz tpeter77 #20177 üzenetére

    Ha Pentile, akkor 100% hogy beégős, ugyanis a pentile matrixot pont az élettartam meghosszabbítására találták ki. Ha az Omnia 2-őt veszem alapul, ez nem sikerült, de legalább ronda lett a kijelző...
    Az összes Amoled beég, idő és használat kérdése. Androidnál először az állapotsáv, aztán a leggyakrabban használt app. Mint az opera mobile az 1 éves SGS2-be...

    Egyébként üzenem a flamegenerátoroknak, hogy a kijelzős problémáim tényként kezelendők, nem csak én látom, bár volt akinek nagyítót kellett adni hozzá, de a legtöbb havernak, unokatesónak nem.
    Ellenben az élvezetes használatot leginkább a PenTile 800x480-on 4 colon és felette, meg a beégett amoled, ezek gátolják. A többi csak hasonlítás más kijelzőkhöz. Nomeg az emberek szeme is másképp látja a színtónusokat. Számomra a TFT és az IPS a megfelelő. De mint mondtam, Amoled is lehet IPS színű, lásd Note N7000, vagy Nokia 808.

    (#20179) tresh: Nekem N95-2 van. Színekkel, kontraszttal, betekintési szöggel semmi bajom, a maximum amit a TFT-ből ki lehet hozni. Napfényben olvasható, az iPhone 5 mellett kb annak 70%-át adhatta, szóval helytállt rendesen. Beégés meg sose lesz rajta. Tudom a fekete lilás meg derengéses, de megszoktam, inkább ez mint a beégés, elvégre 4-5 évig is használok egy telefont, meg eleve 2-3 évesen veszem...

    Fogyasztás nem izgat amíg a nekem megfelelő üzemidőt leadja. Az 1,5-2 nap. Az élettartam jobban zavar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák