Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Sziasztok!

    A barátnőmnek kellene új telefon, mert a Galaxy Ace kezdi beadni a kulcsot.

    A felső határ az árra 40k, lehetőleg függetlenül, de esetleg valami kártyás csomagban is megfelel.
    Hát szempontoknak én csak annyit kaptam, hogy lehetőleg legyen rózsaszín vagy fehér (ez sarkalatos egy nőnél) :D , de ezt kiegészíteném azzal, hogy lehetőleg legyen benne emberi méretű aksi ( pl 1700-1800 Mha), stabilan működjön (kisebb lag megengedhető, de a fagyás nem) és normális supportja legyen itthon. A kijelző nem olyan lényeges tehát nem kell HD, talán csak a megfelelő fényerő lenne fontos mert az az Ace-en borzalmas. Ne legyen 5" ezt kifejezetten kérte, mert pici bájos női kacsóba lesz.
    Játékra, vagy komoly hardvereigényes dolgokra nem lesz használva, facebook, gtalk, néha egy kis youtube tehát valami 2 magos Rockchip talán elég.
    Márkapreferencia nincs, de azért biztos jobban örülne valami A brandnek.

    Tehát összegezve:
    -Stabil működés (kisebb lag lehet, de fagyás ne legyen)
    -3,5-4,2" méret
    -Minimum egy napos üzemidő (játék nélkül, de aktív chateléssel, telefonálgatással mobilneten)
    -Normális itthoni support (Budapesten)
    -Jó fényerejű kijelző
    -Lehetőleg fehér, vagy rózsaszín borítás

    Amiket én néztem eddig: ZTE Blade III, Huawei Y300, Alcatel One Touch Idol (bár ez jóval több, de így hogy jöttek a nagytestvérek talán lejjebb megy), Galaxy Mini 2

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák