Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    Szándékomban áll telefont cserélni
    Most egy P30 pro van amivel semmi bajom nem lenne csak az edge kijelzőnek köszönhetően, mivel nem takarja a fólia a széleket egy óvatlan mozdulattal egy koppanás után a kijelző üveg meg repedt pár helyen
    Nem a kijelző minden működik csak közelről látszik de engem zavar
    Utálom a lekerekített kijelzőt most jöttem rá :D Egyébként is ahogy fogom folyton hozzá érek olyan dolgokhoz amihez nem akarok
    A lényeg a Tkom nál előfizetéssel cserélném p30 már nincs 40-50 nem kell gugli nélkül néztem a honor 50 et de nem volt meggyőző
    Marad a Samsung azon dilemmázok hogy van e akkora különbség az S 20 fe és az S21 fe között hogy megérje azt a kb 70000 pluszt?
    Az S22- nél látok számottevő különbséget persze árban is de ezek között nem ráadásul ahogy néztem a 21 hez nincs töltőfej meg nincs gyors töltés
    Mivel 20 fe tesztet nem találtam nem tudom mi a különbség a sima 20 meg az fe között
    A 21- nél pld kiszedtek 2 gb ramot meg kapott egy műanyag hátlapot vagyis nem előnyére változott teljesen

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák