Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz Sgr_A #163843 üzenetére

    Én követtem egy ideig az SD865-ös FE-t Redditen és ott volt ott baj... az egész széria egy lángoló konténer, tele amatőr hibákkal. Alig jobb mint egy MIUI produkció. A Kamerája tényleg jó az FE-nek de a nyomorék színreprodukció megölte nálam az egészet, semmi természetes nincs benne. De a telefotó nagyon jó és hasznos funkció volt elismerem, hiányzik.

    Érdekes, de szerintem az OxygenOS sokkal jobban szét van csapva vizuálisan mint a MIUI, az amennyire lehet megvan csinálva egyformára, és olyan ordas nagy hibák sincsenek hogy túllóg a magyar szöveg a galériában meg ilyenek... [persze mindegyik folyamatosan változik szóval a tévedés jogát fenntartom]

    #163844 Nagyfejű
    Nekem pont az egyik visszatérő hiba volt az FE-ben és az A51-ben is a közelség szenzor. Hiába volt bekapcsolva a véletlen érintések elleni védelem. Csak labor körülmények között ment, :DDD elég kínos amikor a zsebembe hívogat meg fotózgat. Majd az expertek elmondják hogy ez is user error vót. :D Most lehet mondani hogy csak az enyém volt egy Exynosos szar, de láttam eleget a Reddit csoportba mást is szopni hogy rájöjjek a Samsung rohadtul belenyúlt az S20 FE-vel...

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák