Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Halihó, a véleményetekre, tanácsotokra lennék kíváncsi.

    Eddig almás voltam de most lassan beérik a csere és hosszú idő után átnéznék a másik oldalra is kíváncsiságból, plusz mert nem is akarok most olyan sokat költeni rá.

    A Pixel 5 és 4a 5G modellekkel szemezgetek, ezek tűnnek szimpatikusnak, az 5 az viszont már eléggé a teteje annak amennyit költenék.
    Szerintetek ezen telók bármelyike jó választás lehet az elkövetkező 2-3 évre?

    Tudom, nem a legerősebb a chipsettel rendelkeznek, de az az igazság hogy nekem annyira nem számít, a fő felhasználási módjaim a chatelés, böngészés, email írás, zene lejátszás.

    Ami fontos nekem hogy a rendszer azért smooth, letisztult érzést nyújtson, illetve biztonságos legyen.
    Az akksi egy napot kényelmesen kibírjon, illetve hogy a képernyő szép legyen, gondolok itt pl a színekre (az hogy 60 vagy 120hz-es hidegen hagy).
    Ami abszolút nem érdekel az speciel a kamera, és a játékokban nyújtott teljesítmény.

    Ezen preferenciáim tudatában a fentebb feltett kérdésre mi lenne a válaszotok? Esetleg mi lehet alternatíva még?

    Bevallom, a kínai gyártók telefonjaihoz nincs akkora bizodalmam, így azokat kérlek ne ajánljatok.
    Ami a Samsungot illeti, az ő fajta androidjukkal nem vagyok kibékülve, nem szimpi és nem is hallok jót róluk, főleg a régebbi exynos procival szerelt modellekről, amik jobban a büdzsémbe esnének.

    Nem tudom hogy milyen szereplők vannak még a piacon, de ezeknek a fényében várom az alternatíva ajánlásokat is.

    Köszönöm a figyelmet.

Új hozzászólás Aktív témák