Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    Sziasztok! Szóval,jelenleg Huawei P30 Pro telóm van,mondjuk úgy hogy szeretem is. Nincs vele gond,bár pont két nappal ezelőtt beadta a kulcsot a gyári 40W-os töltőfej. Az új teló amire váltani akarok,hasonló tudású kell hogy legyen,és ugye lett is volna P40 Pro,de a google mizéria miatt letettem róla. Nekem fontos,hogy legyen memóriakártyával bővíthető,főleg ha mondjuk csak 128GB-os a készülék. Jó kamera,(kb P30 pro szint) és a jövőbeli időkre gondolva lehet az sem baj ha 5G-s. Na most,előfizető vagyok,(Vodafone)és újabb 2 évet akarok aláírni,tehát ha van jó tipp,azt is néznem kell,hogy kapható-e a szolgáltatónál.... Jelenleg korlátlan csomagom van,plusz a telefon törlesztő,(ez ehhez a telefonhoz havi 27000 ft kiadás volt) a csomag marad,mert az újabb 2 évre is ilyen csomagom lesz. Mi jöhet szóba? Galaxy S20 ultra felé kacsingattam,de nem ízlik hogy sok helyen olvasom hogy melegszik,(nem szoktam játszani,de ki tudja mit hoz a jövő?)és sok helyen kijelző beégést is látok neten. S21 ultra viszont már árban pici sok lenne,és szerintem annyival nem is nyújt többet. (sőt,mínusz pont a nem bővíthető memória és a töltőfej hiánya) tippek?

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák