Új hozzászólás Aktív témák

  • ace666

    tag

    Sziasztok,

    A feleségem számára szeretnék a munkahelye helyett egy telefont venni. A céges levelezésük Android 9-et követel meg, de régi készüléket persze nem cserélnek hozzá...

    - Árkategória. 40-50ezres kategória
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, 2-3évet bírjon ki, legalább 3 GB RAM jó lenne
    - Mire használnád? Átlagos felhasználás, emailezés, gyerekfotózás. Játékra nem. Nagyobb készenléti idő előny.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android 9 minimum.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? A kisebb, 150mm hossz alattiak előnyben, de nem ez a fő szempont

    A samsung termékeket bojkott listán tartom.
    A huawei-google veszekedés nem tudom hogy áll, de itt nem látom biztosnak a frissítéseket.
    Xiaomi van a környezetemben pár olcsóbb modell, de azoktól sem vagyok hanyattesve, pl a miui sem nagyon tetszik, meg redmi 4A -n néha nem lehet hívást megszakítani, sötét marad a képernyő...

    Hirtelen ezek jöttek szembe, valami használható készülék kellene, különben hallgathatom a panaszkodást :) :
    - LG K50S
    - Nokia 4.2
    - Asus Zenfone M2
    [link]

    Valamelyik vállalható? Vagy mit ajánlanátok a célra?
    Ebben az árkategóriában lehet számítani majd 10-es android frissítésre? Elvileg a nem túl régi modellekre ezt ígéri az android one, ha jól értem.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    *** Alfa 155 ***

Új hozzászólás Aktív témák