Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni.
    - Árkategória. Max. 300 ezer Ft.
    - Használt vagy új? Új.
    - Hol vennéd meg? Szolgáltatónál. Telekom.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra tervezek, 2-3 évig szeretném majd használni.
    - Mire használnád? Általános felhasználás plusz fontosak a multimédiás képességek. Sokszor telefonról hallgatom a zenét, nézek filmet rajta és fotózás és gyakori tevékenység.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android vagy IOS, ez az amit nem tudok eldonteni...
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Kompakt méretet nem szeretem, 6' körüli, feletti lenne a nyerő.

    P30 Pro-m volt egy ideig, szerettem nagyon, de búcsúztam tőle. Nagyon nagy dilemmában vagyok, mert anno volt iPhon-om, szerettem is, csak ár érték arányban nem annyira jött be, főleg az árazása. A sima 11 tesztek alapján bejövős... Ott a Oneplus, ami Voda, Telenor parosnal van, Telekomnal viszont nincs. Lejárt a husegem, nem tudom mire vállaljak két évet. Az IOS újdonság lenne, legutóbb három éve volt a kezemben.... Várjak az új Samsungra esetleg? Telekomnal van a cyber november, de amennyit csökkent már az iPhone 11 ára megjelenés óta, lehet jobb lenne várni, karácsony előtt szoktak lenni jó akciók...
    Mit javasoltok? :R

Új hozzászólás Aktív témák