Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    Sziasztok!

    Kéne egy új teló a 4X helyett, márkán belül maradok szerintem. Egy dolog bosszantó a Xiaomiban, hogy mivel nem túl gyorsan kell az új teló, mire megtetszik egy tipus, addigra kijön egy még újabb.

    Mi 9 SE lenne 4X helyett ideális, de ha nem foglalkoztat annyira, hogy nagyobb, akkor most előjött a Note 8 Pro, ennek előnye a jack megléte és a jóval nagyobb akksi.

    Szóval összehasonlítva a két mobilt, teljesen átlag felhasználásra szerintetek nem járnék rosszabbul a Note 8Pro-val a 9 SE helyett? Az ára jóval alacsonyabb, a méretét megszokom, kijelző, gyorsaság szempont érdekelne inkább. A3-ról olvastam, hogy nem túl jó a kijelzője, de a Note 8 Pro kijelző átlag felhasználónak nem lehet sokkal gyengébb, mint a 9 SE amoledje.

    Ár és méret félretéve, vállalható a Note 8 Pro a 9 SE-vel szemben?

    köszi előre is :R

    Most jó áron látom a xiaomi.hu-nál a 8 Pro-t és a 4X idegesítően lelassult, mióta Domino helyett Telekom előfizetéses SIM-et raktam be a Digi SIM mellé.......

    Olvastam, hogy az MTK milyen rossz, de szerintem az én szintemen ez nem érzékelhető. (nem szellemileg gondoltam) :N

    Remélem nem sikerült túl tarkabarkásra a hsz-em! ;)

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák