Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Sziasztok,
    egy ideje már gondolkodom telefon cserén, de még nem igazán álltam neki.

    Szempontok:
    - valamilyen IP védettség - motorozás közben a kormányra fogom tenni, és nem szeretnék tokot, de esőben sem szeretném elrakni
    - vezeték nélküli töltés - motorozás közben a kormányra fogom tenni, és nem volna baj, ha nem kellene folyton kábeleket csavargatni
    - 5,5" kijelző - motorozás közben a kormányra fogom tenni, és látni is szeretném
    - FullHD felbontás - motorozás közben a kormányra fogom tenni, és... izé... szóval olvasni, és nem májnkráftozni szeretnék rajta. Évi ~15 könyvet olvasok el telefonon.
    - értelmes kamera - motorozás közben nem, de ha leszálltam sokat fotóznék tájat, motorokat, családot, és munkába épületeket, háztetőket, ahol a cserepeket meg kell tudjam számolni. Hátlapon a minimum 2 kamera eddig bevált mind munkára, mind portréképekhez!
    - bírja az esést - na nem kell itt extrém dolgokra gondolni, de viszonylag sokszor esik le a telefonom, és eddig a legtöbb bírta szimpla kínai tokokkal.

    Az iPhone 8 Plus kézenfekvőnek tűnik, nem tudom mi annak az Androidos alternatívája?
    Nem játszom telefonon, ellenben elkezdtem felfuttatni az instagram fiókom motoros képekkel, és Photoshoppal is próbálkozom rajta.
    Használt, vagy új? Törekednék az újra, hátha tudom nettósítani az árát, de ha iPhone lesz a nyerő, akkor azért annyit nem szánnék rá, mint amennyibe az újak kerülnek.
    Ár? Ha nem számítana, már vettem volna i11-et, de sajna számít. iPhone 8 Plus-t láttam 120-130 körül (ez nem tudom mennyire jó ár), és bár megengedhetném magamnak, nem szívesen költenék el egy új GoPro árat telefonra - pláne, hogy új GoProt is tervezek venni...

    Jelenleg egy Xiaomi A1-em van, amit 1,5 éve nyüstölök, és bár a fényképek terén egész jó, a kijelzője is tökéletes nekem, és eddig az eséseket is bírta, az első két pontnak már nem tud megfelelni, és hát vannak azért szoftveres bajai, dacára a tiszta Androidnak (ami miatt vettem anno). Nem tudom használtan ez mennyit érhet? Mert ha nem sokat, akkor maradna tartalék-telefonnak, vagy odaadnám a zasszonynak...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák