Új hozzászólás Aktív témák

  • lazioforever

    tag

    Sziasztok.

    Hosszú idő után rászántam magam, hogy megváljak hagyományos telefonomtól, és belépjek az okostelefonok világába (egy 12 éves Motorola V3i-t cserélek le lassan). Mivel ez lesz az első okos mobilom, eléggé idegen pályán mozgok egyelőre. Ezért kérném a segítségetek, hogy merre is induljak ebben a kavalkádban.

    Igazából nagy igényeim nincsenek. A téma összefoglaló alapján leírom, miben gondolkodom:

    - Árkategória: max 50-55 ezer ft
    - Használt vagy új: mindenképp új mobilt szeretnék
    - Hol vennéd meg Valószínűleg kártyafüggetlenre fog esni a választás
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: ahogy olvasgattam, sokan fél-egy évente cserélik. Én szeretném legalább 2-3 évig használni
    - Mire használnád: gondolom a legfontosabb kérdés. Ennyi pénzért nyilván nincs nagy igényem. Átlagos felhasználás lenne a terv. Telefonálás, neten hírek böngészése, email olvasás. Játékra nemigen használnám, esetleg egy-egy alkalommal egyszerűbb, klasszikus játékok (Tetris, aknakereső, Galaga, ilyesmikre gondoljatok :D )
    A fényképezés nem az én világom, teljesen megfelel egy átlag kamera benne.
    Ó, és ami fontos lenne: valamilyen navigációs applikáció gondmentesen fusson rajta. (bár nem tudom, ez mennyire extra elvárás a mai világban)
    És még valami: az akksi. Bztos nem meglepő, de szeretnék minél hosszabb üzemidőt. :)
    - operációs rendszer: ebben az árban feltételezem, hogy mind androidos
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra: Minél kisebb. :) Nem kell az extra nagy kijelző, olyan 5" környéke bőven jó.

    Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák