Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Kornel #115418 üzenetére

    Én 2001-ben vettem az első autóm és azóta is csak Ladám volt. Eltelt pár év azóta és szépen összegyűjtöttem a tapasztalataimat az eddigi és a mások által kölcsönadott autók után. A következő autómnak az alábbi kritériumoknak kell megfelelnie: Úgy döntöttem maradok a hátsókerék hajtásnál mert a frontos autókat csak közlekedési eszköznek tartom de nem mozgat meg bennem semmit. Kell bele feltétlenül légkondi az ilyen meleg nyaral miatt mert izzadtam már eleget a kocsimban. Olyan autót szeretnék amivel a Ladákkal ellentétben nyugodtan fel lehet menni az autópályára is ha kell mert nyugodtan tudja tartani a tempót. A hathengeres motoroknak tetszik a hangja és inkább vennék egy kicsivel nagyobb köbcentijű autót mint egy kis turbóst mert megbízhatóbbnak tartom és a turbó nélkül egy alkatrésszel kevesebb romolhat el. Olyan autóra van szükségem amibe simán befér 3-4 ember is és még így is el lehet menni vele bevásárolni. Az öreg BMW-ket ezért nézegetem és nem azért mert prémium márkának tartom. Ha tudsz esetleg más alternatívát akkor nyugodtan írd meg.

    A témához tartozik még, hogy úgy tíz éve elvégeztem egy kereskedő-boltvezető tanfolyamot. Akkor az oktatónk mesélte azt, hogy van egy jómódú ismerőse már nem emlékszem ügyvéd vagy vállalkozó volt. 3-4 évente lecserélte az újonnan vett drága német autóját és nem azért mert bármi baja lett volna hanem csak azért, hogy lássák az akkori vagy leendő ügyfelei, hogy megteheti ezzel is azt mutatva, hogy sikeres abban amit csinál.

Új hozzászólás Aktív témák