Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz w333 #15020 üzenetére

    Játékról nem fogok tudni mit mondani, mert gyakorlatilag nem játszom a telefonon. Amúgy szerintem egészen gyors, de nálam is megvan az a bug, hogy ha kilépek egy appból, 2-3 mp alatt tölti vissza a főképernyő csempéit.

    Viber, Skype, Evernote, eBay kliens, ilyeneket használok, hivatalos Dropbox kicsit hiányzik, de amúgy minden számomra fontos app megvan és jól megy (illetve a Viber lerohad néha, de akkor szerver szinten).

    Ja, meg néha az IE elszúrja a betöltött oldal külalakját, ilyenkor frissíteni kell.

    Nekem nem a hivatalos Cyan van rajta, hanem a Preview for Developers, csak lusta voltam eddig firmware-t cserélni (PfD-re még nem jött ki a Cyan, szóval muszáj lenne Nokia Suite-tal újrahúzni hozzá a telefont).

    520-topikban írta valaki, hogy 630-ra váltott és az utóbbi érzésre sokkal gyorsabb, köszönhetően a négymagos SoC-nak.

    820-ra majd szeretnék váltani, használtan teljesen jó árban van már, 1 GB RAM, nekem az AMOLED-del sincs bajom, vezeték nélküli töltés mint opció + van Glance.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák