Új hozzászólás Aktív témák

  • Remekelek28

    őstag

    válasz Remekelek28 #7628 üzenetére

    Sziasztok
    Irtam még év vége fele,hogy kissebb gond volt egy hardveraprós vétel során,ami talán annyira nem is kicsi,de akkor még részletekről nem akartam irni. Nos a csaló azóta már kitiltva.
    Egy igazi profiról van szó és lehetséges,hogy most is itt van köztünk és keseriti egyesek életét.
    A dolog lényege,hogy egy telefont olcsóbban hirdetett a kelleténél,persze én rögtön vevő lettem rá. Csakhogy a személyes találkát kerülgette,mondván,hogy az xy gsm boltból kapja céges kedvezményre és ha átutalom neki a pénzt ,rögtön nekem hozza a futár. Elsőre persze nem akartam utalni,mert még sose tettem,de visszahivott,hogy mire jutottam,erre én,hogy csakis személyesen..De ő bizonygatta,hogy 16 pozitivja van,ha kell a személyiét is beszkenneli,holnap itt lesz a telefon.
    Nagy nehezen átutaltam a 100 feletti összeget,de tudattam vele,ha hétfőig nincs telefon kérem vissza a pénzt.
    Már hogyne lenne,ennyi pozitivval,nehogy kételkedjek már.
    másnap ráirok délelőtt,mert gyanús volt,hogy nem hivott,vagy irt reggel a futár,hogy melyik futárcég hozza?
    A kisker futár.. Előtte még közölte,hogy 4-6 között hozzák.
    Már erősen gyanús volt a dolog,mivel a garanciára se annyit mondott amennyit a gyártó ad,ezért felhivtam a gsm boltot,kiderült,hogy minden kamu,nincs az a telefonjuk 3 napja. :(
    Fasza.Már aznap kértem vissza a pénzem,nem is ellenkedett,hétfőn utalja vissza.
    itt kihagyok részleteket,a lényeg,hogy ennyit még ember nem hazudozott,melyet másfél hétig átéltem.
    Közbe moderátor,stb,jelentkeztek a többiek is sorra akiket átvert
    Kiderült,hogy nem kicsiben,hanem nagyon nagyban csinálja. Többszöri regje volt már itt,vaterán,minden oldalon ami adás vétel.
    2008-2009 körül 22 feljelentés ellene,kismamákat vert át babakocsi eladással.. És mindent profin kezelt.Úgy ad el egy terméket,mintha évek óta csak ezzel foglalkozna.Elsőre hitelesnek tűnik.
    Jelenleg ebbe a percbe is tartozik több embernek itt is.
    Kb. 1 hete törölték,de egy hónapja,hogy tiltva van a hirdetésektől.
    De,nem,Ő nem az a fajta aki addig unatkozik és azért is irtam le, ezt az egészet,mert profi.Hirdetni nem hirdethet,de neki pont elég az,hogyha valaki beir az apróra,vagy a fórumra,hogy keres egy telefont,ő pont azt a telefont,pont ugyanazon az áron tudja kinálni.
    Szóval lesz még áldozat bőven,vélhetően uzsorás.
    Hogy én megkaptam-e a pénzem? Meg,viszonylag hamar.Másfél hét és komoly fenyegetések árán +10% kamattal. Mindenkinek igy fizet,aki kitartó. Aki nem az távcsővel nézheti a pénzét.
    2010 óta volt itt ezzel a regisztációjával. A rendőrség nem tudja elkapni,bár fél tőlük valamiért.
    Ne utaljatok soha előre.

Új hozzászólás Aktív témák