Keresés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz manchester85 #16709 üzenetére

    Nem lenne szabad elfeledni,hogy nem minden felhasználó öltönyös úriember....nekem a munkám során sokkal inkább a hagyományos gombok a használhatóak-próbáltam érintőst is,de reménytelen.Azaz van igény,ha nem is akkora,mint amit a divat diktál mostanában érintőképernyős telefonok terén.
    Ne írjuk le még a hagyományos telefonokat teljesen,drága barátom,hidd el,élünk még néhányan akiknek ez nagyonis megfelel.

    hja..sem gyermek,sem öregasszony nem vagyok-de van egy E52-esem,ami remekül működik.Ne nézd le ami nem a futó divathoz alkalmazkodik.Ez igencsak szegényes gondolkodásmódra utal.

    [ Szerkesztve ]

  • Lacopapi

    addikt

    válasz manchester85 #16724 üzenetére

    Nos,elfogadom,hogy nem szólod le a hagyományos mobilokat-éppen csak lealacsonyítod őket nagymama-gyerek szintre...(mellesleg a gyerekek szuper módon kezelik a tapistelefonokat).Én minden részét használom a mobilomnak és tán meglepő,de megelégedéssel,igaz,kisebb valamelyest a kijelző,de nem szenved csorbát a használhatóság.
    Persze nem tagadható,hogy a világ halad előre és az sem tagadható,hogy a gyártóknak élni kell...azonban mi lesz vajon a véleményed akkor,ha ez a trend újabb irányt vesz? A divat a tömegek kiszolgálása,hiszen abban van a pénz,ugyanakkor a tömegek irányítása is,ezt gondolom tudod.
    Ami a régi dolgokat illeti,hogy csak egy apróságot említsek : a hanglemez jelenleg reneszánszát éli,holott ősöreg...de vannak dolgok,amelyek mindent túlélnek,mert jók.
    A háromkirályok meg....elmehetnek a fenébe :DD...az,hogy csak tapis telefonjuk van éppen azt mutatja,hogy nem vesznek figyelembe minden szegmenst,hanem a leginkább eladhatóra fókuszálnak,hogy talpon maradjanak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák