Keresés

Aktív témák

  • JJ hunter

    aktív tag

    Sziasztok!

    Telovásárlás előtt állok:) 2 kiszemeltem van: Samu B7610 omniapro és a Samu i8910 hd.
    Szeretném a véleményeteket kérni, mivel még nem volt oprendszeres telom, hogy melyik lenne a jó választás. Tulképp az oprendszerekre lennék kíváncsi, hogy mik az előnyeik-hátrányaik. Azt olvastam, h a WinMo 1-2 éven belül eltűnik a piacról :F Melyikre lehet többet, hosszabb távon fejleszteni progikat, alkalmazásokat, melyik stabilabb, és melyiknek van hosszabb jövője :D ki hogy látja? Hosszabb távra szeretném a telot venni, szóval ha igaz a hír, h a WinMO eltűnik, akkor lehet, a szimbijános telo lenne a jó? :F

    Ha vkinek lenne 5lete, milyen érintőképernyős telo lenne jó netezésre(wifi,HSxPA), zenehallgatásra, filmnézésre(néha), fotozásra, gps navira, azt megköszönném :) A B7610 majd októberre várható, a HD-vel kapcsolatban az új szoft körüli bizonytalanság aggasztó számomra (is, mint minden HD tulaj számára).

    Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

    Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

  • JJ hunter

    aktív tag

    válasz erdoke #4748 üzenetére

    Szia Erdoke!

    Köszi szépen a válaszod! :) Én még teljesen kezdő vagyok, csak a fórumokról, meg a cikkekből tudom, vagyis van fogalmam, h mostanában mi a helyzet az okostelefonokkal :) Tavasszal, amikor kinéztem a HD-t, akkor a szimbi = volt a garmin navival nálam(azóta olvastam, h van a sygic és az ndrive is), de mivel nemrég jött egy hír, h 2010 után nem fejlesztik tovább a garmin xt-t, így a navi teljesen mind1, h mi, csak jó legyen :D Ha kijön a B7610, akkor megtapizom a QWERTY miatt, mennyire áll kézre :) én szoftveresen voltam kíváncsi, h minek van jövője :D (úgy tudtam, h a WinMo a 2010es 7-es verzió után eltűnik :B ) Ez a WinMo 7es multimédia/élmény rész tetszik... :DD

    Sly Neked is köszi a válaszod! :)

    Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

Aktív témák