Keresés

Aktív témák

  • Mr President

    senior tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Egy 5800át használok jelenleg és leszeretném cserélni, árban már találtam is megfelelőt. A kiválasztott egy használt iphone 3g. Szerintetek megéri váltani 5800-ról 3g-re? Wifi-t csak alkalmanként használnék vele. A legfontosabb a PDF kezelés lenne. Az 5800 ebből a szempontból nekem használhatatlan. Kicsi a képernyő átláthatatlan, sokat scrolloz. Nekem kínszenvedés vele. :(
    Valamint vannak félelmeim a használt készülékkel szemben. Kb 2-3 évesek ezek a telók, jobb esetben találhatok 1éves körülit. Félek attól, hogy az aksi meghal, és ugye annyiból álla a csere h kipattintom és beteszem az újat. Ha még is csere lenne az árban mennyit kóstálna? Valamint olvastam egy cikket, hogy sok 3gnek meg tönkre a wifije. Annak a javítása mennyit emésztene föl? Valamint a kijelző. ez ha óvatosan, odafigyelve van rá akkor magától nem megy tönkre? Arra gondolok h ütést nélkül, olyan hogy egyszer csak beadja az unalmasat olyan előfordulhat? Tapasztalatokat véleményt várok.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

  • Mr President

    senior tag

    válasz Karma #15809 üzenetére

    Igen, de nem pluszba akarom a 3g-t az 5800 mellé, vagy vmi mást. Hanem helyette és ha eladom akkor a 3gre nem sokat kell ráfizetni. Ezért érdeklődöm azért a telóért!
    Várom még az észrevételeket hogy megéri e 5800ról 3gre váltani!

    iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

Aktív témák