Keresés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz james008bond #23395 üzenetére

    Mindjárt korrektebb :R
    Nem fekete pontokat akarok a htc-nak vagy a googlenek behuzogatni, hanem pár napra kipróbáltam egy sokak által favorizált készüléket. Symbiannál (még v5nél) keresgéltem billeket, de ez elvette a kedvem attól hogy utánaolvassak (elég sokat melóztam, nem igazán volt módom utána olvasgatni most). Első nekifutásra ismerős azt mondta rootolás nlélkül neki se álljak programokat keresgélni (ehhez megint utánaolvasás kellett volna).

    Nekem nem volt lassú a net; annyit jegyeztem meg hogy többen mondták h gyorsabb mint N8on, sztem nem volt az, ennyi; telefontól sztem jó.
    Értesítésnél úgy emlékszem törölte a dolgokat(sms,mél, naptár,stb), kivéve a letöltési értesítéseket.

    Hogy N8 vagy Desire prémiamabb anyaghasználat, mindenkinek a saját belátására bízom; nekem jobban tetszik a full fém ház. Nekem ugyan nem jön be a mályvásbarnás szín, de úgyis otterbox tokban lenne szóval sokat nem zavarna ha enyém lenne. :)
    Nem fagyott meg semmi, csak kellemetlen volt hogy ilyen meleg.

    Nem kapcsolgatom kézzel le a mobilhálózatról; ha wifi közelben vagyok azon menjen, amúgy meg mobilneten . (Bár a roamingos adatforgalom tiltásnál nem értem miért jöhetett az sms hogy biztos rossz beállítással próbáltam netezni, kérjem le a beállításokat > roaming alatti adatforgalmat egyébként már tavaly letiltottam a szolgáltatónál.)
    A kézi hálózatválasztásra (ne menjen át a szlovák toronyra sehogysem ha csak azt én direkt nem akarom) amúgy mi a megoldás? Most főnökömnél lesz a telefon, aki szintén a határ mellett lakik és szintén néha átváltanak az automatán hagyott telefonok.

    Amúgy félreértés ne essék; leírtam hogy pár nap alatt mit tapasztaltam, nem támadni meg védeni akartam bármit is :R

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • Misály

    addikt

    válasz james008bond #23395 üzenetére

    En azert egy kicsit szomorunak tartom, hogy bogaraszni kell a marketen a normalis mukodeshez, ez nem szabadsag az en szememben, hanem takolas.

    Mellesleg osztom a velemenyt, androidon eltevedek, nem esik kezre ( nalam DHD jart, katasztrofa hogy akad a menuje gigaherz-en ). Az adatbiztonsagi iranyelvek semmibevetele a google reszerol meg egyenesen vicc kategoria ( ez szakmai artalom, attol meg jo cuccok vannak ra )

Aktív témák