Keresés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Misály #23417 üzenetére

    Többé kevésbé minden platformon szükség van a finomhangolásra (bár igaz, egy SE Elm gyárilag a QR kód olvasótól az időjárás klienstől a lépésszámlálótól a pénztváltótól a zseblámpától, a navigációtól, a taggelt fotók térképen való megjelenítéséig minden programot tartalmaz - és ha vmi nem tetszik, letörlöd, raksz fel másikat).

    Igaz, S^3 már sokkal normálisabban felszerelt mint elődei, itt is elkél azért némi bővítés (bár ahogy ma telepítgetem vissza, meglepődve láttam hogy milyen kevés cuccot szedtem le N8ra az oviból; igaz, sokat a betalabsról szedtem).

    Engem különösebben nem zavart a főképeknél a néhai röcögés, de ha mindkettőt megkapom 2 napra hogy döntsek melyik kell; nem nagyon találtam volna érvet a dézi mellett. Persze, sok energiával ettől jobb lehet (amin lehet sw-esen javítani), de out of box nekem karcsú volt; és még nem szoptam életbe ennyit telefonnal (roaming, merülés, véletlen tárcsázások/lerakások - pedig előző két telefonom is kapacitív).

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák