Keresés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz CoolBoy323 #21411 üzenetére

    Ne magadból indulj ki! :DDD Általam ismeretlen oknál fogva nagyon tetszik az a piros (vagy vörös, vagy milyen) szín, amit az SE ad némelyik telefonjának. A Neonak pedig tényeg nagyon jó a fazonja, legalábbis nekem nagyon kényelmes fogni.

    RazorGTR1:

    Az nem jó piros, amit én megvehetek :( Szerinted SE eladna nekem egy kis adag piros festéket? :F

    Amúgy tényleg gondban vagyok milyen telefont akarok témakörben :O Mint mindig. Telefonbuziként (bocs, az érzékenyebbek kedvéért telefonleszbikusként :DDD ) folyton másik telefont, új telefont, jobb telefont, szebb telefont akarok. Már össze is állítottam egy számomra tökéletes példányt: tudásra, erőre, hardverre: Galaxy S II; méretre, tűrőképességre: Motorola Defy, színre, exponálógomra, vakura, simulékonyságra: piros Neo; súlyra: X10 Mini; fotós-videós tudásra: ezt még nem csinálták meg androidban. Plusz gyárilag 20-30 GB memória beépítve a filmek és egyéb mindenfélék tárolásához, és fogadjon legalább 200 GB-os SD-kártyát. Na, ilyet javasoljatok, mert akkor elmúlna a keresgélési vágy, ezt megvenném, és elégedett is lennék vele egy jó ideig :DDD Akár több hónapig is ;]

Aktív témák