Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    Tais

    Nincs rá szükséged, de akarod. :DDD Ha egyszer láttad a kijelző színeit, akkor utána már csak ő kell. :B

    Schuey

    Ha az Ace nagy, az Xperia Mini pedig kicsi, akkor milyenre gondoltál? Az SE Ray a kettő között van, de nagyon drága. Akármilyen telefont tudsz hordani zsebben, én néha ott hordom az SGS II-t, pedig az szívlapát méret. Kényelmetlen, leülni már nem lehet, ha zsebben van. Szerintem zsebméretnek az Xperia Mini tökéletes. A procija is erősebb, mint az Ace-nek, a fotós része is jobb, és dedikált exponálógombja van. Szebb a kijelzője is. A jelenlegi legújabb android van rajta, és a tudásához képest már most is nagyon jó áron van.

    jobbacsaba

    Légyszi tedd meg, hogy szétnézel a T oldalán, és válogasd össze azokat a telókat, amik beleférnek a keretbe ÉS tetszenek, és írd meg nekünk a listát, úgy könnyebb lesz választani. Én mióta megláttam az Xperia Minit, rá vagyok gyógyulva, de nem biztos, hogy másnak is tetszik, ezért lenne jó tudni, hogy mi az, ami külsőre bejön Neked. :K

    frankie!

    Nemsokára kijön egy androidos SE Walkman, nézz utána, lehet, hogy érdemes lenne megvárnod, ha ennyire fontos a zene. :K

Aktív témák