Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz MC Pite #16666 üzenetére

    Mutatok valamit, ugyanis szerinted az X6 kamerája jobb. Szerintem nem. X6, DEFY, téma azonos, szerintem a különbség látható.
    2.2 erre nagyon valószínű, hogy lesz, mivel már az XT720-ra sem akarnak tenni, de abban a közleményben, amiben azt írták, arra nem lesz, azt is írták, erre lesz.
    A Defy üzemideje a teszt alapján 2-3 nap, az X6-é szintén, csak az nem tölt USB-n, így ha gond van, még ez sem áll rendelkezésre.
    Az elsődleges telefonos dolgok mindkét teloban teljesen jók, ugyanúgy tudod modemként is használni mindkettőt.
    Szerintem az, hogy ne, ébreszt kikapcsolva, nem nagy érvágás, hozzászoksz fél perc alatt, legalábbis én hozzászoktam, hogy sosem kapcsolom ki a telot, csak ha már nagyon szenved, akkor adok neki egy restartot. (Mondjuk ez spica, a defynek nem fog kelleni, viszont az X6-nak igen, mert az S60-ban nem nagyon van memóriakezelő, így néha simán az arcodba vágja, hogy megtelt a RAM.
    A Defy háza nemigen fog nyöszörögni, az össze van rakva, nem mehet bele semmi.
    Én még mindig a Defyre szavazok, egyszerűen sokkal jobb készülék, mint az X6, és nem kell vele komoly kompromisszumot kötni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák