Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz korpicschess #15270 üzenetére

    Olcsó, androidos, a legolcsóbb normális érintős telo, és az előnyök it be is fejeződtek. Akadnak hibák, amik nekem nem tetszenek, mint pl hogy a hívó neve, képe, és maga a csörgés is csak a hívás beérkezése után néhány másodperccel kezdődik meg. Addig meg rezeg, és kiírja a számot. Én ehhez nem voltam hozzászokva a Nokiáimnál, és szerintem ezzel már nem látja el normálisan az elsődleges funkcióját. A másik, hogy nem egy szélvész a dolog (sima DVM moddal stabil, és nem olyan lassú, anélkül tűrhetetlenül szar), amikor meg igen, akkor instabil, vagy ha még nagyjából stabil is, akkor meg nem fut rajta néhány program (FE modok, a nevükben is benne van, hogy beta).
    A szoftverem jelenleg Samdroidmod 1.3.1d (JH1) / LK2.09.6-os kernel multitouch-csal + GreenDevDroid téma. Így most a telefonfelvevős hiba kivételével tűrhető. Meg amúgy sincs más választásom, szóval tűrök:DDD De erősen gondolkodom azon, hogy feltegyem a belső memóriát EXT2-re formázó modot, meg úgy az egészet újra. Csak nincs kedvem már mindent elölről telepítgetni, így backup is kéne. Ezek meg így összesen kb egy órás munka.

Aktív témák