Keresés

Aktív témák

  • F4C3

    csendes tag

    válasz Petie #324 üzenetére

    Petie, Neked 3Gh-s EE-s procid van? Vagy Prescott?

    [Szerkesztve]

    - Vannak dolgok, miktől jobban félek a halálnál is, ezért néha nem kerülöm el a veszélyt! - 256MB-os PC133-as ram modul eladó - kétoldalas. Ha kell, írj vagy hívj fel! v.laszlo@vipmail.hu - 70/596-0666

  • F4C3

    csendes tag

    válasz Petie #327 üzenetére

    Öööö.. a lámavezér!!! Hallomásból ismerem, egyszer beszéltem vele...gg. Most komolyan mondod, hogy úgy akarta jobban eladni a cuccait, hogy azt mondta arra a procira, hogy EE-s??? :)
    Azóta az összes oldalon olvasom ezt a baromságot...:)
    Összeraktam egy gépet... 2x256-os 400-as samsung rammal, Celeron procival. 2,8Gh-es volt a proci, prescott alapú 256kb cache, 3,8-on ment 1,325 volt alap helyett 1,4-en gyári hűtéssel. 20.05 e volt a proci. Melegedett rendesen, de komolyabb hűtés híján nem mertem feljebb menni vele...
    Szerintem az sem rossz ennyi pénzért, bár nem teszteltem, hogy mekkora különbség van a procik közt. IS7-E2-es alaplapban 256mb-os samsung 400-as ramokkal Sisoft Sandra memtesttel dualban 4400-at tekert. Ez sem rossz - sőt! mivel 533-AS FSB-vel megy alapban, 21-szeres a szorzó. Így 700 felett ment az FSB, 182-t szoroztam... a ramokat 1:1-ben hajtottam, sajnos visszafogva... Elgondolkodtató... -F4C3-

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    - Vannak dolgok, miktől jobban félek a halálnál is, ezért néha nem kerülöm el a veszélyt! - 256MB-os PC133-as ram modul eladó - kétoldalas. Ha kell, írj vagy hívj fel! v.laszlo@vipmail.hu - 70/596-0666

  • F4C3

    csendes tag

    válasz Petie #329 üzenetére

    Jah, ez igaz! Nincs HTT! Bár néhol nem számít semmit. 1000Mhz-s fsb meg kellemes lenne, sajnos nem a legjobb ramjaim vannak. 500mhz-es de nem márkás A-DATA. Így 5650körül megáll a tudomány a Sandrában. 512mb 24e volt... /2x256/, majd veszek +2-t:D többet nem voltam hajlandó áldozni rá. Megnéztem az oldalad. Vannak jó dolgok rajta. Lehet, elköldöm én is az eredményeim... lehet?
    -F4C3-

    - Vannak dolgok, miktől jobban félek a halálnál is, ezért néha nem kerülöm el a veszélyt! - 256MB-os PC133-as ram modul eladó - kétoldalas. Ha kell, írj vagy hívj fel! v.laszlo@vipmail.hu - 70/596-0666

Aktív témák