Új hozzászólás Aktív témák

  • Dévacsen

    senior tag

    válasz AtHoS #58616 üzenetére

    Arról nem olvastam még,ha belefutok valamibe ez ügyben,majd linkelem.Amit még olvastam hogy hívás után azonnal törli magát a naplóból,így ha valaki épp a kertben van vagy akárhol és nem is hallotta hogy hívták,nyoma sem marad semmi.Meg még ennyivel érdemes kiegészíteni,Biztonsági kutatók szerint a Pegasus szofisztikált funkciói révén megkerüli az operációsrendszer- és az alkalmazásszintű biztonsági eszközöket is, így hozzáférést szerezhet – többek között – a Gmailhez, a Facebookhoz, a WhatsApphoz, a FaceTime-hoz, a Viberhez, a WeChathez, a Telegramhoz és az Apple beépített üzenetküldő és e-mailező alkalmazásaihoz. tehát nem csak a WhatsApp érintett,ha hibát talál a felsoroltakban akkor ott is eltudja játszani..mondjuk azt tudhattuk hogy kormányzati tevékenységek ellen nincs védelem,mondjuk én azt nem gondoltam hogy ennyire egyszerű számukra..abból kiindulva hogy hogy sírt az fbi hogy nem tudja feltörni egy bűnöző Iphone ját.Talán az oprendszer újrarakása segíthet,de nem írnak sehol róla semmit eddig nem láttam,hogy milyen szinten épül be és hová.

    ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

Új hozzászólás Aktív témák