Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Cs1csó #56042 üzenetére

    Hát, ha a "nálad" az adatlapodon lévő gépet jelenti, akkor nem csodálkozom, hogy nem veszed észre a működését. A "kis erőforrású gép" alatt 8...12 éves 2 magos 2 GHz könyéki vagy alatta órajelű 2 GB RAM-mal ellátott, 80-160-320GB HDD-s gépet értettem. Ilyesmi gépekről 3-nál több esetben kellett leszednem, mert extrémen lassította a működést, ami virnyákkergető nélkül sem túl rózsás amúgy, mivel a HDD sebessége is alacsony. Valamikor (1-2-3 éve) még nem volt ilyen gond ezen gépeken, sőt ténylegesen jól használható maradt a rendszer mellette. Szóval ilyen gyenge gépekre ÉN nem rakok AVAST-ot

    Éjszaka 1809-re frissítettem egy szintén nem túl erős Lenovo Z510 (Pentium 3550M only 2 mag + 4GB RAM + 1TB HDD) lapost. Frissítés után a wines Defender mellett a böngésző (Yandex browser) kattintás után ~20 másodperc múlva rakott ki ablakot. Felraktam rá a Comodo Cloud AV-t - MITM-hez nem engedélyeztem az Internet Security települését - és ezzel ugyanezen művelet végrehajtására már "csak" 8 másodperce volt szükség

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák