Aktív témák

  • HarryPotter

    őstag

    válasz mzx #1594 üzenetére

    Szia! Nos, a Panda nálam bevált, de ahogy látom a pandával kapcsolatos hozzászólásokat, talán én vagyok az egyetlen, aki a pandát dícséri...
    memóriaigény: nálam 1 gb ram van, szóval van hely, és ahogy nézem, a panda a lapozófájlban 400 mb körül használ alapból, ami szerintem nem kevés, de nem is rendkívüli. Minden attól függ, hogy mekkora ram van a gépeden, ha 512 vagy több, akkor a panda memória igénye nem gond. ha kevesebb, akkor esetleg gond, de azt nem tudom, mert nem próbáltam 1 gb-nál kisebb rammal. Még valami: nálam a panda antivirus + firewall 2007 van fenn, de ennél lényegesen kisebb memória igényű a firewall nélküli panda antivirus 2007, ami persze kevesebb is, hiszen nincs benne a firewall, de egy kitűnő anitivirus progi. a PC world havonta adja hozzá a kódot, szóval az újsággal együtt legális licenszet is kapsz a pandához. ugyanígy a pc world-höz van nod 32 és agntum outpost licensz is, szóval ha a panda nem tetszik, mehetsz a nod 32-re, ami sokak szerint a legjobb virusirtó. (megjegyzés: semmi közöm a pc world-höz, nem vagyok az ügynökük!!!) Egyébként: engem is érdekelne, hogy mi a véleményetek a panda 2007-ről?

    my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

Aktív témák