Keresés

Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz Gyomman #967 üzenetére

    ha elküldöd a kasperskynek, valószínűleg nagyon hamar megjelenik a definíciót tartalmazó frissítés, egyszer éjjel 3-ig kínlódtam egy vírussal, a nagy részét kiírtottam, de még maradt 1-2 file, amit nem lehetett leállítani, így törölni sem, azokat elküldtem a kasperskynek, 3 óra múlva jött a válasz, és amikor felkeltem, a frissítésben benne volt.
    az ef process manager egyébként gyakran jól jön ilyen esetben(pláne, ha a task managernek már lőttek)

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • tkazmer

    addikt

    vajon miért lehet, hogy a KIS 8.0 a képen látható módon ugráltatja a processzort?

    kb két hete tettem fel, pont lejárt egy kav for win workstations, és ameddig nem volt védelem, persze összeszedtem valamit egy pendriveról. egy ideig arra gondoltam, hogy biztosan azt írtja, vagy éppen nézegeti csak a rendszert, de ez valahogy annyira folyamatosnak és szabályszerűnek tűnik, hogy mást sejtek a háttérben. alapvetően egyébként csak azért zavar, mert a laptopom baromi meleg lesz tőle egy idő után, ami nem tesz jót a leendő utódoknak:)

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Aktív témák