Keresés

Aktív témák

  • sznorbi2

    senior tag

    válasz HZoli87 #47211 üzenetére

    Na erre nem gondoltam. ;)

    De itt már látom, hogy nem 1 volt PUM hanem 3. Pont felcseréltem az elemeket.
    Itt az azonosítások leírása. NO PICTURE! ;] :P

    Fertőzött Rendszerleíró értékek:
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\ForceClassicControlPanel (Hijack.ControlPanelStyle) -> Value: ForceClassicControlPanel -> Quarantined and deleted successfully.

    Fertőzött Rendszerleíró adatelemek:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.

    De gondolom erre rávágjátok kapásból, hogy mind FP(Potenciálisan veszélytelen módosulás a PUM) és erre Én azt mondom, hogy egy virtuális szemétdomb lett az MBAM?

    Át is állítottam az MBAM-ot, hogy feleslegesen ne írogasson a potenciális módosulásokról! :K

    [ Szerkesztve ]

    To protect and serve!

Aktív témák