Keresés

Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz sznorbi2 #43264 üzenetére

    Üdv!
    ClamAV for Windows 64 bit-es verzióját raktam fel, fő védelem pedig a F-Secure IS 2011... Ezzel csak annyi a problémám, hogy az ingyenes próbaverzió 7 napig él, ez meg szerintem nagyon nem elég letesztelni, hogy hogyan teljesít, és én ha nem érzem hogy jól működik kb legalább 1 hónapig, nem fogok érte fizetni... Lehet ránézek a VIPRE-re újra, legalább ez 30napos.
    ClamAV Pro-ra meg azért kérdeztem rá, mert ahogy látom ez is Immunet Cloudból ellenőríz, röviden internetkapcsolat kell hozzá hogy működjön. Viszont én esténként általában mobilnetből élek. Nem tudom mennyit eszik belőle, ha nem sokat akkor maradhat. Viszont a Plusnak van offline TETRA modulja... Ezért gondolkodtam el a Plus-on.
    Viszont ha van mellette pl a VIPRE/F-Secure, annak viszont van Offline módja alapból, és így nem lenne szükség a ClamAV offline módjára.
    Viszont ha sokat eszik a Cloud, akkor lekéne tiltanom estére.

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Aktív témák