Aktív témák

  • phare

    aktív tag

    válasz h_143570 #800 üzenetére

    "NOD32 "adatbazisa" jelenleg meg nem annyira bo"

    Meg tudod mondani hogy a NOD32 adatbázisa pontosan mennyi is? És a Symantec mennyit ismer? Mennyi kártevőt ismernek ezek a vírusirtók? A Kaspersky több mint 450.000, az Avira egymillió.
    Sokáig Avirát használtam, de azzal meg az volt a baj, hogy rengeteg téves riasztása volt, ez a legnagyobb hibája az az Avirának, egyébként jó vírusirtó lenne.
    A Trustportnak meg az a baja hogy iszonyatos a rendszerigénye, jó dolog a dupla vírusirtó motor (Norman+Bitdefender), pontosabban az alkalmazások indítását lassítja meg nagyon, mit csináljak ha egy percbe kerül elindítani a Firefoxot. Úgyhogy nem használom.
    A Kaspersky jó lenne, ha nem lennének olyan bakijai hogy megbukik a VB teszten. Mikor elolvastam a hivatalos oldalon VB eredényeket, váltottam KIS7-ről SEP-re.

    Egyébként én adok a különmdféle vírusirtókat tesztelő cégek (AV Comparatives, VB, stb) eredményeire. És ezeken a teszteken a Symantec mindig megelőzi a Kasperskyt. Pl. VB100 % eredménye kétszer annyi van a Symantecnek, mint a Kasperskynek.

Aktív témák